KIM JESTEŚMY

Jesteśmy pasjonatami sportu. Od wielu lat jesteśmy związani z wieloma dziedzinami sportowymi, począwszy od sportów walki, kolarstwo aż po bieganie. Nasz zespół to także osoby z zawodowym doświadczeniem co sprawia iż poziom danej dziedziny sportowej opanowali do perfekcji a tym samym posiadają olbrzymią wiedzę, którą mogą się z Państwem podzielić podczas pomocy w zakupie.

  • Wieloletnie doświadczenie w branży sportowej.
  • Pełne wsparcie klienta podczas zakupów.
  • Najlepsza oferta artykułów sportowych na rynku.

NASZA MISJA

Sklep powstał w celu rozwoju i popularyzacji zdrowego trybu życia i rozwoju witalności naszego organizmu. Wspieramy i pomagamy w rozwoju osobistych pasji naszych klientów.

NASZA WIZJA

Z reguły jak przystało na sportowców nastawieni jesteśmy na najwyższe cele. Nasz sklep sportowy funkcjonuje od 2014 roku i posiada w swoim asortymencie produkty z wielu dziedzin sportowych, które stale pragniemy rozszerzać.

NASZE WARTOŚCI

Nasz team to zespół pozytywnie nakręconych osób, które uwielbiają robić szalone, nowe, nigdy dotąd niespróbowane przez nas ekstremalne rzeczy. Od wielu lat przyświeca nam cel świetnej zabawy a jednocześnie nauki i doświadczenia z niej płynącej.

WSPARCIE KLIENTA

Pomagamy naszym klientom w podjęciu decyzji.

EKSPRESOWA WYSYŁKA

Twoje zamówienie wysyłamy w ciągu 24h od zakupu.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Z nami masz zawsze gwarancję zwrotu płatności w przypadku odstąpienia od zakupu.

ZWROT TOWARU

Bez względu na okoliczności zawsze możesz odstąpić w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny!